Участь студентів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва у соціокультурному заході до дня народження Альфреда Нобеля «АЛЬФРЕД НОБЕЛЬ – МЕЦЕНАТ СВІТОВОЇ НАУКИ»

23 жовтня 2023 року в науковій бібліотеці Хмельницького національного університету відбувся соціокультурний захід «АЛЬФРЕД НОБЕЛЬ – МЕЦЕНАТ СВІТОВОЇ НАУКИ» до 190-річчя від дня народження Альфреда НОБЕЛЯ (21.10.1833-10.12.1896) ‒ шведського хіміка, винахідника динаміту та засновника відомої премії. Провела захід завідувачка сектору відділу обслуговування Лілія САЛЮК.

Під керівництвом к.пед.н., ст. викладача кафедри ТПО і ДМ Євгена БОХОНЬКО, к.пед.н., ст. викладача Олени САМБОРСЬКОЇ та майстра виробничого навчання Оксани ПЯСТУК захід відвідали студенти, що здобувають освіту за ОПП «Професійна освіта. Транспорт (Обслуговування та ремонт автомобілів)», «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво».

Щиро дякуємо організаторам за пізнавальний захід!