Участь студентів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва ХНУ у програмі внутрішньої академічної мобільності у Тернопільському національному університеті імені Володимира Гнатюка протягом осіннього семестру 2024-2025 н. р.

11 вересня 2024 року відбулась перша зустріч представників кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету та Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка щодо реалізації студентами програми академічної мобільності.

Згідно документально оформлених домовленостей між закладами у осінньому семестрі 2024-2025 навчального року вивчати вибіркову дисципліну “Енергетичні та мехатронні системи на транспорті” (викладач – кандидат технічних наук, доцент Рутило Микола Іванович) у Тернопільському національному університеті імені Володимира Гнатюка будуть такі здобувачі вищої освіти:

– Фрідріх Артем Вячеславович, здобувач освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ІІІ курсу, спеціальність «Професійна освіта (за спеціалізаціями)», освітня програма «Професійна освіта. Транспорт (Обслуговування та ремонт автомобілів)».

– Щур Назарій Ігорович, здобувач освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ІV курсу, спеціальність «Професійна освіта (за спеціалізаціями)», освітня програма «Професійна освіта. Транспорт (Обслуговування та ремонт автомобілів)»;

– Терещук Олександр Миколайович, здобувач освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти ІI курсу, Спеціальність 014 «Середня освіта (за предметними спеціальностями)», Освітня програма «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика)» .

Під час зустрічі відбулось знайомство здобувачів вищої освіти та викладача дисципліни, було означено план дій щодо успішної реалізації програми академічної мобільності.

Бажаємо здобувачам освіти отримати професійні знання та збагатити свій досвід! Дякуємо колективу кафедри машинознавства і транспорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за допомогу у реалізації програми внутрішньої академічної мобільності!