Участь студентів групи ДМ-22-1 у мистецькому заході «Сила в людях»

16 травня 2023 року здобувачі вищої освіти першого курсу навчання ОПП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» групи ДМ-22-1 відвідали виставку свого ровесника Радіона Романюка під назвою «Сила в людях», яка презентована у Вищому професійному училищі № 25, де й навчається автор вже на третьому курсі, здобуваючи професію «Живописець. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель».

На виставці він представив серію портретів цікавих особистостей, співвітчизників, друзів, виконаних у власній манері акварельної графіки.

Студенти групи ДМ-22-1

Наш студент, Богдан Криворучко (на фото зліва) є випускником ВПУ №25, яке закінчив у 2022 році, а сьогодні здобувач ВО на першому курсі ХНУ. Вони є друзями з Радіоном Романюком, тож Богдан запросив своїх сокурсників групи ДМ-22 відвідати виставку свого товариша.

Так молоді люди спілкуються, навчаються, переймають досвід один в одного.