Участь старшого викладача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва у Всеукраїнському конкурсі “Писанкова веселка”

13 квітня 2023 року було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу “Писанкова веселка” та найкращі роботи відзначені грамотами й розміщені на сайті факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

У конкурсі брала участь кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету Олена Самборська, яка презентувала художній твір “Подих літа” – страусове яйце, оздоблене вишивкою стрічками на яєчній шкарлупі. Вітаємо Олену Самборську із здобуттям перемоги та нагородженням дипломом І ступеня.

Художній твір “Подих літа”, автор – Олена Самборська