Участь старшого викладача кафедри Богдана Крулика у роботі журі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

26 січня 2024 року старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богдан Крулик взяв участь у роботі журі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».

У плеяді видатних діячів української культури Тарас Шевченко займає особливе місце. Його ім’я вшановують різними мистецькими подіями. Таким щорічним заходом став Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Конкурс започатковано Указом Президента України від 22.03.2002 р. № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості» під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячується Шевченківським дням. Положення про Конкурс затверджено спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державним комітетом України у справах сім’ї та молоді.

Метою Конкурсу стала популяризація творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій.