Участь співробітників кафедри ТПОіДМ у вебінарі «Що робити з замовними роботами?»

21 жовтня 2021 року викладачі кафедри Вікторія Білик та Ганна Красильникова взяли участь у вебінарі «Що робити з замовними роботами?», що організований в рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ).

Під час вебінару спікерка Вероніка Краснічан (докторантка кафедри права та соціальних наук факультету бізнесу та економіки Університету імені Менделя, м. Брно, Чехія) розповіла про поняття замовних робіт, їх різновиди, а також про проведені міжнародні опитування студентів стосовно досвіду замовлення робіт та результати цих опитувань. На лекції-дискусії обговорили потенційні причини того, чому студенти вдаються до замовлення навчальних та дипломних робіт, які наслідки несуть ці недоброчесні практики, та як виявляти та запобігати замовним роботам.

Вікторія Білик, канд. пед. наук, ст. викладач кафедри