Участь магістрів спец. Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) у Міжнародній студентській науковій конференції «Динаміка, рух та розвиток сучасної науки»

5 березня 2021 року студенти групи ПОшм-20-1 Ключка Наталія та Шляхова Ірина взяли участь у Міжнародній студентській науковій онлайн конференції «Динаміка, рух та розвиток сучасної науки» (м. Луцьк) з доповіддю на тему «ПРОГРАМНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПРОЦЕСУ В ЗП(ПТ)О», яка відбулася на базі онлайн платформи ukrlogos.in.ua.

Тема виступу є результатом наукової роботи магістрів, виконаної під керівництвом професора кафедри Красильникової Ганни Володимирівни і представленої у 2020-2021 н.р. на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» (м. Харків).

Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів у наукових пошуках.