Участь кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва у профорієнтаційному заході «Місто професій 2021»

4 вересня 2021 року місто Хмельницький уже вкотре взяв участь у всеукраїнському профорієнтаційному заході «Місто професій». Це унікальний соціальний захід, який націлений на занурення дітей у світ професій та формування бажання у майбутньому самостійно обирати для себе улюблену справу. Захід зібрав велику кількість маленьких хмельничан, які із цікавістю вивчали особливості різноманітних професій на відкритих майданчиках.

Здобувачі вищої освіти й колектив кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету традиційно взяли участь у такому масштабному заході та презентували професії вчителя трудового навчання, викладача дисциплін швейного профілю, художника декоративного мистецтва, механіка з ремонту транспорту.

Діти із задоволенням знайомились із техніками різьблення, пірографії та вишивки на деревині, виготовляли листівки у техніці «квілінг» та аплікацію із кольорових ниток, пізнавали основи живопису та композиції, вивчали будову й принцип роботи частин автомобіля (коробки передач, фари та подушки безпеки), опановували технологію друку на тканині та дізнались про технологію виготовлення птахів із лляного шпагату.

Також відвідувачі заходу мали змогу ознайомитись із виставкою художніх творів здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійними програмами «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво». Викликали інтерес у присутніх і колекції одягу, виготовлені здобувачами вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)».

Щиро дякуємо здобувачам вищої освіти освітньо-професійних програм «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво», «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)», «Професійна освіта. Транспорт (обслуговування та ремонт автомобілів)» за активну участь у профорієнтаційному заході «Місто професій».