Творчі люди талановиті в усьому

Розумні, креативні, творчі, відповідальні, організовані, цілеспрямовані… І це далеко не весь перелік якостей студентів ОП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”. Вони навчаються, відвідують мистецькі виставки, приймають участь у конкурсах та виставках з власними художніми творами, а також приймають активну участь у будь-яких заходах, що ініціює кафедра, університет чи самі студенти.

Зазвичай ми презентуємо на сайті їх творчі здобутки у вигляді дипломів та грамот, висвітлюємо участь у тому чи іншому заході. Проте сьогодні, зважаючи на їх багатогранність, хочемо презентувати творчий доробок у вигляді рекламного ролика освітньої програми “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”, автором якого є студентка групи ДМ-19-1 Орися Панчук.

Креативність у підході до розробки рекламного ролику вибіркової дисципліни “Основи педагогічної майстерності” проявила й студентка групи ДМ-19-1 Анастасія Гевко.

Проте не лише студенти цієї освітньої програми проявляють свою творчість та презентують себе і свої здобутки так різнопланово.

Не менш креативним є й підхід до реклами дисципліни та однієї з лекційних тем, що розробив і представив студент групи ПОтс-21-1 Максим Гребенюк. Він здобуває освіту за освітньою програмою “Професійна освіта. Транспорт (Обслуговування та ремонт автомобілів)”.

Реклама дисципліни “Основи педагогічної майстерності”. Автор – Максим Гребенюк
Реклама лекції з дисципліни “Основи педагогічної майстерності”. Автор – Максим Гребенюк

Пишаємося нашими талановитими студентами та бажаємо їм впевнено і натхненно крокувати до своєї мети під мирним небом України!