Студенти та викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва відвідали концерт академічного ансамблю пісні та танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії

22 червня 2024 року студенти та викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва відвідали концерт академічного ансамблю пісні та танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії.

Чудовий вокал солістів хору та невичерпна енергія, яка завжди сповнює народну музику, що майстерно вміє передати оркестр «Козаків Поділля» не залишили байдужими присутніх. Адже ансамбль «Козаки Поділля» – неперевершений і яскравий художній колектив, що своїм досконалим мистецтвом та натхненням презентує все найкраще з скарбниці народної творчості всіх регіонів рідної неньки України. У репертуарі балетної групи ансамблю українські народні танці, подільські, центральної України та козацькі, жартівливі, родинно-побутові, ліричні та героїчні.