Студенти ОПП Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби) взяли участь у семінарі-практикумі

Студенти ОПП Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби) кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва 12 лютого 2021 року взяли участь у семінарі-практикумі щодо роботи в програмі «Дизайн» САПР JULIVI. Семінар-практикум відбувся на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг».

Впродовж семінару слухачі ознайомилися із функціональними можливостями та базовою комплектацією програми САПР JULIVI і набули практичного досвіду побудови конструкцій та лекал швейних виробів у підпрограмі «Дизайн».

За результатами виконаної роботи слухачі отримали сертифікати, що підтверджують здобуття ними компетентності із побудови конструкцій одягу у програмі «Дизайн» САПР JULIVI.