Студенти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва відвідали культурно-мистецькі заходи «Шевченко 4.5.0»

21 травня 2024 року студенти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва відвідали культурно-мистецькі заходи у рамках проєкту «Шевченко 4.5.0», присвячені 210 річниці з Дня народження великого генія українського народу Тараса Шевченка.

В рамках заходу присутні мали можливість переглянути концертну програму та  виставку народного мистецтва у театрі імені м. Старицького. Культурно-мистецький захід вразив всіх своєю постановкою та акторською грою, яка викликала у глядачів широкий спектр емоцій. На виставці народного мистецтва було представлено роботи митців у різноманітних техніках  та стилях, що дало змогу оцінити широту та багатство українського мистецтва.

Студенти отримали позитивні враження від заходу. Такі културні заходи є важливими для формування національно-патріотичного, культурного та інтелектуального потенціалу молоді, сприяючи розвитку їхніх талантів та професійних навичок.