Співпраця викладачів кафедри із закладами мистецької освіти міста Хмельницького

30 листопада 2021 року відбулась нарада в межах підготовки до міського конкурсу народної іграшки та різдвяно-новорічної атрибутики серед учнів та вихованців закладів позашкільної освіти міста Хмельницького, організатором якої виступає Хмельницька школа мистецтв «Озерна». У нараді взяли участь викладачі відділу образотворчого мистецтва, вокально-хорового та старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету Богдан Крулик, головувала — заступник директора Лариса Пасічник.

Під час зустрічі були розглянуті робочі питання щодо організації конкурсу та оформлення фотозони. Обговорюючи можливості співпраці та обміну досвідом між викладачами закладів мистецької освіти та кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, старшого викладача Богдана Крулика запрошено взяти участь у роботі журі конкурсу.