Співпраця зі стейкхолдерами

21 січня 2023 року в рамках співпраці зі стейкхолдерами завідувачем кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва д.пед.н., професором Іриною Андрощук та викладачами кафедри д.пед.н., професором Ігорем Андрощуком, к.пед.н., доцентом Ларисою Корницькою, к.пед.н. Вікторією Хреновою було проведено презентацію результатів опанування здобувачами освіти ОП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” першого (бакалаврського) та “Середня освіта. Трудове навчання та технології” першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів освіти технологій обробки конструкційних матеріалів, традиційними та новітніми техніками художньої обробки матеріалів.

Так, в навчальній майстерні з художньої мозаїки та випалювання по деревині відвідувачі мали змогу почути розповідь про розмаїття та особливості художньої обробки деревини, на власні очі пересвідчитись у майстерності як здобувачів, так і викладацького складу кафедри.

В навчальній майстерні з нетрадиційних технік художньої обробки матеріалів та малярства присутні поринули у світ творчсті та результатів експериментів з поєднанням технік, фактур, матеріалів. Побачили вже знайомі техніки у незвичних інтерпретаціях.

На прохання відвідувачів. про окремі техніки, які зацікавили їх найбільше, розповідали більш детально. Ділилися секретами їх виготовлення, особливостями роботи з тим чи іншим матеріалом.

В навчальній майстерні з основ зображення присутнім було продемонстровано роботи здобувачів ОП “Образотворче мистецтво, декоративне мситецтво” з дисциплін “Рисунок”, “Композиція” та “Живопис”.

Не залишилася поза увагою й навчальна майстерня з килимарства, плетіння і вишивки. Адже результати кропіткої праці втілені у вишитих рушниках, клаптикових панно, гобеленах та картинах з вовни нікого не залишать байдужими.

Під час зустрічі також було окреслено ряд питань, які стосуються особливостей підготовки здобувачів за вказаними вище освітніми прграмами, обговорено проблеми та перспективи їх підготовки в умовах сьогодення.