Співпраця викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва зі стейкхолдерами

27 березня 2024 року к.т.н., ст. викладач Олена Міщенко, у рамках співпраці кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету зі вчителями трудового навчання та технологій комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей № 15 імені Олександра Співачука” Хмельницької міської ради Оксаною Франчук та Євгенією Чорною, провела консультаційне обговорення змісту освітніх компонентів програми «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика», що забезпечують формування компетентностей та програмних результатів навчання за предметною спеціальністю 014.10 «Середня освіта. (Трудове навчання та технології)».
В межах заходу Оленою Міщенко для вчителів було проведено й майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки у техніці плетіння.

Дякуємо Франчук Оксані та Чорній Євгенії за плідну співпрацю з кафедрою.