Співпраця кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва зі стейкхолдерами

6 квітня 2023 року відбулася зустріч керівництва та викладачів кафедри з вчителями трудового навчання міста та Хмельницької області.

В межах заходу завідувачкою кафедри, д. пед. н., професором Іриною Андрощук було презентовано сертифікатні програми кафедри, проведено опитування вчителів з метою задоволення їх потреб щодо проходження курсів підвищення кваліфікації.

Д. пед. н., професор Ігор Андрощук охарактеризував специфіку подання заявок, оформлення документів, тривалість та формат курсів.

В контексті обговорення проєктів удосконалення освітніх програм «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, під час зустрічі було окреслено ряд питань, які стосувались реформ в галузі освіти, їх впливу на зміст та вимоги до підготовки вчителів трудового навчання та технологій. Зокрема йшлося й про запровадження модельних навчальних програм для 5-6 класів Нової уркаїнської школи (Технологічна освітня галузь).

В навчальних майстернях кафедри присутнім було презентовано творчі доробки здобувачів освітніх програм з художньої обробки деревини та текстилю з використанням традиційних та новітніх технік, презентовано ідеї виробів до Великодня.

Окремо було представлено навчально методичний доробок викладачів та студентів кафедри.

Дякуємо колегам за плідну зустріч та сподіваємось на подальшу співпрацю з метою покращення якості освіти.