Співпраця кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва з Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва

17 лютого 2023 року відбулась робоча зустріч з обговорення питань проведення обласного семінару викладачів образотворчого мистецтва мистецьких шкіл, який організовує Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва. У зустрічі взяли участь: завідувач мистецької освіти та підвищення кваліфікації Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Тетяна Совинська, заслужений працівник культури України Таїсія Стан, старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богдан Крулик.

В ході обговорення було окреслено можливі аспекти подальшої співпраці Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва та кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва. В рамках співпраці з центром старшого викладача кафедри Богдана Крулика було запрошено провести заняття для викладачів образотворчого мистецтва мистецьких шкіл на тему: «Сучасні підходи до викладання предмету «Рисунок» в класах образотворчого мистецтва», що відбудеться 22 лютого 2023 року на базі Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Після завершення обговорення питань стосовно обласного семінару та співпраці, відбувся наступний запланований на сьогодні захід у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва – оцінювання художніх робіт представлених на Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Кришталева зірка – 2023». Конкурсні роботи оцінювали члени журі: заслужена артистка України Майя Онищук, заслужений працівник культури України Таїсія Стан та старший викладач кафедри Богдан Крулик.

Художні твори були представлені у різних вікових категоріях, різних жанрах та техніках (здебільшого живопис, рисунок та декоративно-прикладне мистецтво). Відзначено багато переможців, на яких чекають дипломи та цінні подарунки!

Ст. викладач кафедри ТПО і ДМ Богдан Крулик.