Спільна справа об’єднує

Спільна справа завжди об’єднує людей. А особлива користь від справи, якщо її разом роблять ті, хто об’єднаний спільною метою – допомогти Збройним Силам України. 02 листопада 2023 року викладачі та студенти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва вкотре долучилися до спільної справи – плетіння маскувальних сіток для наших захисників.

Смужка до смужки – й з’являється сітка. Та не відразу, а спершу для цього треба докласти певні зусилля. Потрібно підібрати кольори смужок з урахуванням пори року та ретельно продумати як їх поєднати так, щоб сітка виконувала свою функцію якнайкраще.

Єдина мета допомоги військовим, які боронять нашу країну від ворога, щодня об’єднує викладачів і студентів, які здобувають освіту в Хмельницькому національному університеті за різними освітньо-професійними програмами. Адже саме завдяки Збройним Силам України наші студенти мають можливість здобувати освіту. Дякуємо Збройним Силам України за захист! Разом до Перемоги!