Спільна ініціатива студентів та викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва сприяє підтримці захисників України

28 вересня 2023 року студенти та викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва активно долучилися до благодійної ініціативи, метою якої було створення захисних сіток для військових, які знаходяться на передовій у важливому завданні захисту України.

Спільна ініціатива з плетіння захисних сіток для військових була започаткована в Хмельницькому національному університеті  з лютого 2022 року та незабаром отримала широкий резонанс серед студентської громадськості та викладачів університету. Проект вирішив злагодити зусилля для створення захисних сіток, які стали важливими засобами захисту військових від ворожих снайперів.

Цей проект є відмінним прикладом того, як заклад вищої освіти може спільно зі своєю громадськістю внести вагомий вклад у підтримку захисників нашої країни.

Зацікавлені особи, які бажають долучитися до цієї благородної справи, можуть звертатися до спортивного комплексу Хмельницького національного університету. Наша спільна робота допоможе забезпечити військових необхідними засобами для безпеки та захисту, зробить нашу країну ще сильнішою.