Серія майстер-класів від авторки техніки нитко-цвяхового натягу Валентини Ребрік для студентів, що здобувають освіту за ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”

З 30 травня 2023 року, впродовж тижня, авторкою техніки нитко-цвяхового натягу, к.т.н. Валентиною Ребрік було проведено серію майстер-класів для студентів, що здобувають освіту за ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”. Майстер-класи проводилися в межах опанування здобувачами технік художньої обробки матеріалів з метою розвитку відповідних компетентностей та загального розвитку майбутніх фахівців.

Під час майстер-класів мисткиня детально охарактеризувала етапи створення картин у техніці нитко-цвяхового натягу, звернула увагу на особливості техніки та поділилася таємницями створення ефектних та особливих творів.

Творча атмосфера панувала на кожному майстер-класі. Студенти із задоволенням опановували техніку та створювали свої перші твори.

Дякуємо Валентині Євгеніївні за таку цікаву та змістовну серію майстер-класів, яка дозволила майбутнім вчителям опанувати необхідні для подальшої професійної діяльності навички! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!