Серія майстер-класів для учнів Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука від викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва

27 лютого та 5 березня 2024 року канд. пед. н., доцент Лариса Корницька та канд. пед. н., старший викладач Олена Самборська на запрошення учителя трудового навчання та технологій Оксани Франчук завітали до Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука. Викладачі кафедри провели серію майстер-класів “Гобелен на рамі” для учнів 10 класу ліцею у межах надання короткострокових освітніх послуг.

Лариса Корницька та Олена Самборська на початку ознайомили присутніх із матеріалами, які необхідні для виготовлення гобелену на рамі, інструментами та пристосуваннями. Розповіли про історію ткацтва, появу гобелену, особливості його виготовлення. Також презентувати тематичні творчі роботи здобувачів вищої освіти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету. Учні з цікавістю ознайомлювались із роботами та цікавились особливостями виконання таких виробів.

Під час майстер-класів учні ліцею працювали над індивідуальними роботами – гобеленами в рамі. З допомогою викладачів будо здійснено підбір матеріалів, кольорової гами виробів, розроблення ескізів та виготовлення робіт. Учні працювали старанно та злагоджено, намагались дослуховуватись до порад викладачів. В результаті проведених майстер-класів кожен учень отримав виріб декоративного призначення для оздоблення інтер’єру кімнати.

Щиро дякуємо Оксані Франчук та учнівському колективу за запрошення та творчу атмосферу. Уже не вперше кафедра співпрацює із Хмельницьким ліцеєм № 15 імені Олександра Співачука, тому сподіваємось й на подальшу плідну роботу!