Семінар з використання цифрових технологій для педагогічного колективу Калинівського технологічного фахового коледжу

16 лютого 2023 року викладачі кафедри професор Ганна Красильникова, доцент Сергій Красильников, ст. викладач Вікторія Білик провели для викладачів Калинівського технологічного фахового коледжу семінар з використання сучасних платформ та сервісів для презентації результатів власної діяльності під час їх атестації.

Тематика виступів зацікавила учасників семінару, в обговоренні викладачі коледжу розповіли про власний досвід використання цифрових технологій в професійній діяльності та висловили побажання продовжити проведення таких зустрічей з метою обміну передовим педагогічним досвідом.

Дякуємо усім за участь у семінарі.