Розпочалася стажувальна практика в закладах професійної освіти у магістрів спеціальності «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)»

4 вересня 2023 року згідно з графіком навчального процесу у магістрів спеціальності 015.36 «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)» розпочалася Стажувальна практика в закладах професійної освіти. Базами практики обрані такі заклади освіти: Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг, Володимирський педагогічний фаховий коледж імені Агатангела Кримського (м. Володимир Волинської обл.), Володимир-Волинський центр професійної освіти (м. Володимир Волинської обл.), Львівський фаховий коледж індустрії моди КНУТД та ін.

Впродовж чотирьох тижнів здобувачі вищої освіти будуть знайомитися з особливостями організації освітнього процесу у закладах професійної та фахової передвищої освіти, відвідувати заняття кращих педагогів та проводити пробні і залікові уроки з фахових дисциплін швейного профілю. Бажаємо магістрантам успіхів та позитивних вражень від практики.