Робота викладачів кафедри в журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

02 – 03 березня 2024 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва працювали в складі журі в декількох напрямках:

• к.пед.н., старший викладач Самборська О.В. (голова журі), к.пед.н., доцент Хренова В.В. – відділення: «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», секція: «Теорія, історія мистецтв та арткритика»;
  • к.пед.н., старший викладач Бохонько Є.О. – відділення: «Фізики та астрономії», секція: «Прикладна фізика, аерофізика та космічні дослідження»;
  • к.пед.н., доцент Лівшун О.В. – відділення: «Екології та аграрних наук», секція: «Агрономія, лісове та садово-паркове господарство».

02.03.2024 р. у закладах: Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії, Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті, на базі яких проводився захід, відбулося урочисте відкриття конкурсу.

Під час захисту учні-члени Малої академії наук України гідно представили результати досліджень у форматі доповіді та дебатів із учасниками конкурсу-захисту робіт в межах секцій (02.03.2024 р.).

Під час постерного захисту (03.03.2024 р.) члени журі мали можливість поставити ряд питань з теми дослідження та отримати на них відповіді, що показали обізнаність юних науковців у сфері здійснюваного ними дослідження.

Члени журі забезпечували об’єктивність оцінювання наукових робіт учасників та визначали переможців ІІ етапу Конкурсу в кожній з зазначених секцій.

Бажаємо переможцям подальшої плідної науково-дослідницької діяльності та нових перемог. Дякуємо ЗСУ за те, що завдяки їхній мужній боротьбі з ворогом, у молоді є можливість не лише продовжувати здобувати освіту, а й проводити актуальні наукові дослідження, що у майбутньому сприятимуть розвитку нашої держави!