Робота викладачів кафедри у складі журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Національного центру «Мала академія наук України». Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «фольклористика»

13 січня 2023 року у стінах Хмельницької гімназії N1 ім. В. Красницького відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Національного центру «Мала академія наук України». В секції «фольклористика» свої роботи презентували учні старших класів з різних шкіл міста Хмельницького.

Оцінювали пердставлені учнями на конкурс науково-дослідницькі роботи члени журі: Валентина Олійник – к.пед.н., доцент, завідувач кафедри психології Міжрегіональної Академії управління персоналом, Людмила Терещенко – старший викладач кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету та Богдан Крулик – старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва.

Коло інтересів юних науковців охоплювало переважно питання, пов’язані з символами та символізмом українського фольклору. Захист науково-дослідницьких робіт проводився у три етапи: заочний, постерний та конференція.

Найбільшу суму балів, 99 зі 100, отримала Анна Бондар із роботою на тему: «Архетипні образи води та вогню як утілення національного світовідчуття», виборовши перше місце та можливість представити свій науковий доробок у наступному, ІІ етапі конкурсу. Вітаємо Анну з перемогою. Бажаємо нових цікавих ідей для творчих пошуків та перемог на науковій ниві!