Робоча зустріч із роботодавцями на базі Навчально-виховного об’єднання № 23 м. Хмельницького

У межах співпраці із закладами загальної середньої освіти міста Хмельницького 13 грудня 2023 року відбувала робоча зустріч із колективом Навчально-виховного об’єднання № 23 м. Хмельницького. У зустрічі взяли участь викладачі кафедри: канд. пед. н., доцент Вікторія Хренова, канд. пед. н., старший викладач Олена Самборська та колеги із НВО № 23 м. Хмельницького: директор закладу, вчитель інформатики та математики Марина Стократна, заступник директора із навчально-виховної роботи Олена Вінницька, вчитель інформатики та трудового навчання Володимир Малець.

Під час зустрічі відбулось обговорення освітньо-професійної програми “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”, за якою здійснюється підготовка фахівців на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти у Хмельницькому національному університету. Освітньо-професійна програма отримала схвальні відгуки від колег-фахівців.

Також обговорили можливість залучення здобувачів вищої освіти кафедри, що навчаються за освітньо-професійною програмою “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”, до майбутнього проєкту з дизайну та облаштування естетичного внутрішнього простору закладу.

Щиро дякуємо колективу Навчально-виховного об’єднання № 23 м. Хмельницького за плідну робочу зустріч, схвальні відгуки та пропозиції щодо співпраці із здобувачами вищої освіти нашої кафедри!