Різдвяна майстерка для учнів Навчально-виховного об’єднання № 23 м. Хмельницького від викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва

13 грудня 2023 року канд. пед. н., доцент Вікторія Хренова та канд. пед. н., старший викладач Олена Самборська у межах надання короткострокових освітніх послуг провели різдвяну майстерку “Виготовлення ялинки” для учнів 7 класу Навчально-виховного об’єднання № 23 м. Хмельницького.

Під час заходу викладачі кафедри провели опитування учнів, де кожен мав змогу поділились інформацією щодо матеріалів, з яких можна виготовити прикраси для святкової ялинки. Учні жваво відповідали та запропонували дуже багато варіантів, серед яких були й папір, картон, природні матеріали, нитки, мотузки, бісер, намистинки, ґудзики, пластилін, пластик, полімерна глина тощо.

Також викладачі Вікторія Хренова та Олена Самборська ознайомили учнів із новорічними прикрасами, створеними руками здобувачів вищої освіти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету. Учні захоплено розпитували про особливості виготовлення таких прикрас.

Під час різдвяної майстерки під керівництвом викладачів кафедри учні 7 класу виготовили маленькі сувенірні ялиночки із синельного дроту та прикрасили їх за власним смаком. Учні працювали старанно, вміло виконували технологічні операції та підбирали оздоблення для виробу. Кожен учень за результатами майстерки виготовив сувенір для себе або на подарунок рідним людям.

Дякуємо учнівському, педагогічному колективу та адміністрації Навчально-виховного об’єднання № 23 м. Хмельницького за запрошення, постійну співпрацю та плідну, творчу зустріч!