Проведено майстер-клас на тему «Візуалізація навчального матеріалу онлайн-сервісами» для викладачів ДНЗ Хмельницького центру ПТО сфери послуг

20 жовтня 2022 року викладачі кафедри Технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва проф. Красильникова Г.В., ст. викл. Білик В.В., доц. Красильников С.Р. провели майстер-клас для учасників засідання методичної комісії викладачів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки фахівців легкої промисловості ДНЗ Хмельницького центру ПТО сфери послуг.

Під час заняття викладачі мали можливість ознайомитися з такими онлайн-сервісами як CANVA та GENIALLY та можливостями їх використання в навчальному процесі закладів професійної освіти.

Це не перша зустріч за нашими колегами. Серія майстер-класів із ознайомлення педагогів професійного навчання з новітніми технологіями та хмарними сервісами започаткована кафедрою в межах угоди про співпрацю з ДНЗ Хмельницького центру ПТО сфери послуг.
До наступних зустрічей!