Профорієнтаційний захід для здобувачів освіти Калинівського технологічного фахового коледжу

02 лютого 2022 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва (Андрощук І.В., Красильникова Г.В., Білик В.В., Міщенко О.В.) у рамках угоди про співпрацю провели профорієнтаційний захід для здобувачів освіти Калинівського технологічного фахового коледжу.

Під час зустрічі майбутніх абітурієнтів ознайомили з умовами вступу до закладів вищої освіти у 2022 році, перевагами навчання у Хмельницькому національному університеті та на кафедрі технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, змістом і особливостями освітньо-професійної програми «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» бакалаврського рівня за скороченим терміном навчання.

Впродовж заходу для здобувачів освіти проведено психологічний тренінг на визначення їх лідерських якостей та уміння працювати у команді, що надзвичайно зацікавило учасників.

Щиро дякуємо керівництву коледжу директору Федонюку Григорію Михайловичу та завучу Кулібабі Олені Сергіївні за гостинність та чітку організаційну підготовку заходу.

Чекаємо випускників коледжу на навчання!