Профорієнтаційний захід на кафедрі технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва для учнів Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука

1 березня 2024 року на кафедру технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету завітали учні Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука разом із учителем трудового навчання та технологій Франчук Оксаною Володимирівною.

Колектив кафедри зустрів учнів та ознайомив із майбутніми перспективами навчання у стінах Хмельницького національного університету.

Лівшун Олександр Володимирович, к. пед. н., доцент, відповідальний за профорієнтаційну та виховну роботу кафедри, ознайомив учнів ліцею із особливостями навчання за освітньо-професійними програмами кафедри: “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”, “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” та “Професійна освіта. Транспорт (Обслуговування та ремонт автомобілів)”. Присутні мали змогу переглянути мультимедійну презентацію та отримали додаткову інформацію у друкованому вигляді.

Корницька Лариса Анатоліївна, к. пед. н., доцент, Самборська Олена Валентинівна, к. пед. н., ст. викл. та Лівшун Олександр Володимирович, к. пед. н., доцент провели для майбутніх абітурієнтів детальну екскурсію аудиторіями кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва.

Учні із задоволенням переглядали творчі роботи студентів, запитували про особливості навчального процесу, розпитували про студентське життя. Також цікавились різними техніками декоративно-ужиткового мистецтва.

Щиро дякуємо учням Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука та учителю трудового навчання та технологій Франчук Оксані Володимирівні за постійну та плідну співпрацю!