Профорієнтаційний захід для учнів випускних класів Хмельницької дитячої школи мистецтв

5 травня 2023 року викладачами кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва к.пед.н., доцентом Ларисою Корницькою та к.пед.н., доцентом Вікторією Хреновою було проведено профорієнтаційний захід для учнів випускних класів Хмельницької дитячої школи мистецтв.

В межах заходу відбулася екскурсія майстернями кафедри. В ході екскурсії гарант освітньої програми Лариса Корницька ознайомила присутніх з особливостями навчання за ОП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”. Зацікавили учнів й результати творчої діяльності студентів кафедри у традиційних та новітніх техніках декоративно-ужиткового мистецтва, представлені в навчальних майстернях з: художньої мозаїки та випалювання по деревині; нетрадиційних технік художньої обробки матеріалів та малярства; килимарства, плетіння і вишивки.

Роботи здобувачів освіти за ОП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”, з якими учні мали змогу ознайомитись в навчальній майстерні з основ зображення та кабінеті основ композиції та орнаментики, дали змогу оцінити рівень підготовки з таких дисциплін, як “Рисунок”, “Живопис”, “Основи композиції”, “Орнамент”, “Кольорознавство”.

Піід час заходу для присутніх було проведено майстер-клас з виготовлення декоративної композиції в стилі Поп-арт у техніці контурного квілінгу.

По завершенні заходу учні та вчителі Хмельницької дитячої школи мистецтв, що їх супроводжували, із задоволенням зробили спільне фото на фоні фотозони у холі бібліотеки Хмельницького національного університету.