Профорієнтаційна зустріч зі студентами 4-х курсів Володимирського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради

3 жовтня 2023 року відбулася профорієнтаційна зустріч представників кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва д.пед.н., рофесора, завідувачки кафедри Ірини Андрощук та к. пед.н., доцента, гаранта ОПП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Вікторії Хренової зі студентами 4-х курсів Володимирського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради, які навчаються за спеціальністю “Середня освіта (Трудове навчання та технології)”. Зустріч відбувалась в онлайн-форматі із застосуванням сервісу Google Meet.

Під час зусрічі завідувачка кафедри Ірина Андрощук акцентувала увагу на тому, що продовжувати здобувати освіту – важлива місія для молоді, особливо в контексті війни. Адже вони є майбутніми освітянами, тими, хто виховуватиме покоління українців на наших традиціях, особливостях нашої культури, шані та повазі до тих, хто зараз виборює незалежність та право на самість для нашої країни.

Гарант ОПП Вікторія Хренова розповіла про особливості освітньо-професійної програми, переваги навчання за цією програмою у Хмельницькому національному університеті та можливості, які заклад та кафедра надають здобувачам як для опанування професією, так і для самореалізації.

Для потенційних абітурієнтів було також проведено онлайн-огляд навчальних аудиторій кафедри, охарактеризовано студентське життя у різних аспектах.

Студенти коледжу виявили інтерес до наданої ім інформації, адже на слайдах презентації закладу було висвітлено активну участь попередніх випускників коледжу, теперішніх здобувачів ОПП, у різноманітних конкурсах, онлайн-турнірах тощо та їх здобутки – дипломи, грамоти.