Профорієнтаційна зустріч з майбутніми випускниками Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського

24 березня 2023 року відбулася зустріч керівництва та викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва з майбутніми випускниками Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського, що навчаються за спеціальністю 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології).

Під час зустрічі завідувачка кафедри, д.пед.н., професор Ірина Андрощук розповіла про особливості освітнього процесу та переваги навчання в Хмельницькому національному університеті, зокрема за ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Матеріально технічну базу закладу та кафедри охарактеризував д.пед.н., професор Ігор Андрощук.

К.пед.н., доцент Вікторія Хренова розповіла про освітні компоненти та закцентувала увагу на перевагах освітньої програми “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Охарактеризувала сферу діяльності випускників. Наголосила на тому, що кафедра створює всі умови задля якісної підготовки майбутнього фахівця та його самореалізації у творчій, науковій та інших сферах діяльності.

Детально зупинилася на предметах НМТ та особливостях вступу у 2023 році.

На завершення зустрічі Ірина Андрощук наголосила на важливості та необхідності здобуття вищої освіти в умовах сьогодення, побажала майбутнім випускникам успішного завершення коледжу під мирним небом нашої України.