Профорієнтаційна зустріч представників кафедри зі студентами 4-х курсів Володимирського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради

02 квітня 2024 року відбулася профорієнтаційна зустріч представників кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва д.пед.н., рофесора, завідувачки кафедрою Ірини Андрощук та к. пед.н., доцента, гаранта ОПП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Вікторії Хренової зі студентами 4-х курсів Володимирського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради, які навчаються за спеціальністю “Середня освіта (Трудове навчання та технології)”. Зустріч відбувалась в онлайн-форматі із застосуванням сервісу Google Meet.

Під час зустрічі було акцентовано увагу студентів коледжу на особливостях вступної кампанії 2024 року та змінах, які чекають на вступників з дипломом фахового молодшого бакалавра.

З метою привернути увагу потенційних вступників детально охарактеризовано переваги навчання за ОПП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у Хмельницькому національному університеті та можливості, які заклад та кафедра надають здобувачам як для опанування професією, так і для самореалізації.

По завершенню презентації студенти коледжу поставили ряд запитань, що стосувалися уточнення умов вступу на ОП та змісту підготовки.