Профорієнтаційна зустріч колективу кафедри із випускниками Львівського фахового коледжу індустрії моди

Викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету (Андрощук І.В., Красильникова Г.В., Білик В.В., Міщенко О.В., Корницька Л.А) 31 травня 2022 року зустрілися на платформі ZOOM із майбутніми випускниками Львівського фахового коледжу індустрії моди КНУТД. Під час зустрічі потенційні абітурієнти ознайомилися з особливостями вступної компанії на базі ОКР «молодший спеціаліст», умовами вступу, перевагами навчання на освітній програмі бакалаврського рівня «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)», із термінами реєстрації та здачі Національного мультипредметного тесту у 2022 році. Під час жвавої дискусії викладачі кафедри відповіли на запитання випускників коледжу.

До зустрічі також долучилася випускниця кафедри Наталія Ключка, яка розповіла про студентське життя, можливості для реалізації власних інтересів та цілей під час навчання та переваги освітньо-професійної програми «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)».