Профорієнтаційна робота викладачів кафедри у Вищому професійному училищі №4 м. Хмельницького

10 березня 2023 року к.пед.н., доцент кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Лівшун Олександр Володимирович провів профорієнтаційну бесіду із здобувачами освіти випускних груп Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького та їх батьками.

Викладач розповів про переваги навчання в Хмельницькому національному університеті, детально ознайомив з особливостями здобуття вищої освіти за спеціальностями кафедри технлогічної та професійної освіти і декоративного мистецтва. Поінформував про студентське дозвілля у стінах Університету та перспективи працевлаштування після завершення навчання.