Профорієнтаційна онлайн-зустріч викладачів кафедри із майбутніми випускниками Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

Четвертого червня 2022 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету (Красильникова Г.В., Білик В.В., Міщенко О.В., Корницька Л.А) зустрілися на платформі ZOOM із майбутніми випускниками Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола. Під час зустрічі потенційних абітурієнтів ознайомили із особливостями вступної компанії на базі ОКР «молодший спеціаліст», перевагами навчання на освітньо-професійній програмі бакалаврського рівня «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)», із термінами додаткової реєстрації та здачі Національного мультипредметного тесту у 2022 році.
До зустрічі також долучилася випускниця кафедри технологічної та професійної освіти, майстер виробничого навчання ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» Ірина Шляхова, яка розповіла про студентське життя, можливості для реалізації власних інтересів та цілей під час навчання та переваги освітньо-професійної програми «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)».
Під час дискусії викладачі кафедри відповіли на запитання випускників коледжу.