10 травня 2024 року на кафедру технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва з дружнім візитом завітали студенти груп ШВ-22-1 та ШВс-22-1 кафедри технології і конструювання швейних виробів та їхні викладачі: Оксана ЗАХАРКЕВИЧ – д. т. н., професор; Юлія КОШЕВКО – к. т. н., доцент; Світлана КУЛЕШОВА – завідувачка кафедри ТКШВ, д. т. н., професор.

Мета зустрічі – ознайомлення студентів бакалаврату спеціальності 182 «Технології легкої промисловості» з особливостями різних технік художньої обробки текстильних матеріалів, які вивчаються студентами кафедри ТПОДМ, для подальшої можливості їх застосування під час виготовлення та оздоблення одягу.

Студенти кафедри ТКШВ познайомились з цікавими та оригінальними техніками художньої обробки текстильних матеріалів, які можна застосовувати під час виготовлення колекцій одягу, що може надати оригінальності та неповторності швейним виробам. Вони відкрили для себе цікаві різновиди технік та надихнулися роботами студентів, які навчаються за освітніми програмами «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» та «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика».

Про особливості виготовлення та декорування текстильних виробів, традиційних та сучасних технік художньої обробки матеріалів розповіли викладачі – фахівці практики: к. т. н., старший викладач Олена МІЩЕНКО; к. пед. н., доцент Лариса КОРНИЦЬКА; к. пед. н., доцент Вікторія ХРЕНОВА; к. пед. н., старший викладач Олена САМБОРСЬКА. Модератором цієї зустрічі була Ірина АНДРОЩУК – д. пед. н., професор, завідувачка кафедри ТПОДМ. Ми раді поділитися нашим досвідом і сподіваємося на плідну співпрацю між нашими спорідненими кафедрами.