Презентація проекту освітньої програми 2021 року «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у Рівненському економіко-технологічному коледжі НУВПГ 24 травня 2021 року

24.05.21 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету (Міщенко О.В., Білик В.В.) зустрілися на платформі ZOOM з головою циклової комісії «Моделювання та технології швейних виробів» А. Жильчук та викладачем О. Кобернюк Рівненського економіко-технологічного коледжу. Впродовж зустрічі був обговорений проект освітньої програми 2021 року бакалаврського рівня вищої освіти «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості»(швейні вироби) в контексті практичної підготовки майбутніх фахівців. Також були розглянуті напрями співпраці коледжу із кафедрою ТПОіДМ.