Презентація освітньої програми «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості» у Калинівському технологічному коледжі

13 жовтня 2020 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва (Андрощук І.П., Красильникова Г.В., Білик В.В., Міщенко В.В.) з дружнім візитом відвідали Калинівський технологічний коледж.

Впродовж візиту були обговорені напрями співпраці коледжу із представниками проєктної групи із розроблення освітньої програми «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» в контексті практичної підготовки майбутніх фахівців.

Студентам коледжу презентували зазначену освітню програму, умови вступу, переваги навчання в Хмельницькому національному університеті, перспективи працевлаштування тощо. Впродовж зустрічі для студентів була проведена ділова  гра на визначення лідерських якостей. Спілкування проходило у дружній та приємній атмосфері.

Щиро дякуємо адміністрації коледжу – Федонюку Григорію Михайловичу та  Кулібабі Олені Сергіївні за теплий прийом!

Старший викладач кафедри, канд. пед. наук Вікторія Білик