Презентація освітньої програми «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» випускникам кафедри бакалаврського рівня вищої освіти

Впродовж травня-червня 2021 року члени проектної групи освітньої програми «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» другого (магістерського) рівня вищої освіти зустрілися з випускниками бакалаврського рівня вищої освіти студентами груп ПОшс-19-1 та ПОшсз-19-1 і розповіли про оновлену освітню програму та її особливості. Гарант програми проф. Красильникова Г.В. відзначила запланований великий обсяг практичної підготовки в межах освітньої програми, наявність програми-minor для поглибленого вивчення фахових дисциплін швейного профілю, широкий спектр вибіркових дисциплін педагогічного спрямування. Студенти з цікавістю обговорювали перспективи подальшого навчання.

Чекаємо вас, шановні студенти, на навчання в магістратурі!