Презентація освітньої програми «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» у Володимир-Волинському вищому професійному училищі

9.04.2021 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету (Андрощук І.П., Міщенко О.В., Білик В.В.) зустрілися на платформі ZOOM з головою методичної комісії професії кравець Крищук О.В. Впродовж зустрічі були обговорені напрями співпраці училища із представниками проєктної групи із розроблення освітньої програми бакалаврського рівня вищої освіти «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» в контексті практичної підготовки майбутніх фахівців.

Випускників училища ознайомили з особливостями вступної компанії до Хмельницького національного університету та перевагами навчання на освітній програмі «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)».

Дякуємо усім за плідну співпрацю і до наступної зустрічі!