Презентація сертифікатних програм для педагогічних працівників Калинівського технологічного фахового коледжу

Викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва професор Ганна Красильникова, доцент Сергій Красильников, ст. викладач Вікторія Білик 16 лютого 2023 року  ознайомили викладачів Калинівського технологічного фахового коледжу із можливостями підвищення кваліфікації для педагогічних працівників у Хмельницькому національному університеті.

Були презентовані проєкти сертифікатних програм: «Створення електронного портфоліо педагога: платформи Padlet та Wakelet» (автори Ганна  КРАСИЛЬНИКОВА, Сергій  КРАСИЛЬНИКОВ); «Створення професійного портфоліо педагога на онлайн сервісах Genially, Blogger» (автор Вікторія БІЛИК).

Можливості підвищення кваліфікації за сертифікатними програмами у Хмельницькому національному університеті зацікавила учасників заходу, в обговоренні педагогічні працівники коледжу розповіли про власний досвід представлення результатів діяльності із використання інформаційних технологій.

Дякуємо учасникам заходу за позитивну і дружню атмосферу, продуктивне та конструктивну дискусію!