Презентація ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” майбутнім випускникам Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського

30 травня 2022 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Ірина Андрощук, Лариса Корницька та Олена Самборська мали нагоду зустрітись із майбутніми випускниками Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського.

Під час зустрічі було презентовано особливості освітнього процесу за освітньо-професійною програмою “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Наголошено на особливостях вступної кампанії-2022 для мистецьких спеціальностей. Учасники зустрічі мали змогу отримати відповіді на запитання, які їх цікавили.

Дякуємо колективу Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського за зустріч та плідну багаторічну співпрацю!