Посвята першокурсників у студенти ХНУ

Новий навчальний рік традиційно розпочався із посвяти першокурсників у студенти Хмельницького національного університету. В урочистій обстановці на відкритому повітрі радо зустрічали першокурсників, звучали вітання від ректора та адміністрації закладу.

Урочиста посвята першокурсників у студенти ХНУ. Хмельницький нацiональний унiверситет

Після офіційної частини колектив кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва запросив першокурсників у рідні стіни для вручення індивідуальних планів. Із вітальним словом звернулась до присутніх завідувачка кафедри ТПОіДМ, д. пед. н., професор Андрощук Ірина Василівна. Здобувачі вищої освіти та викладачі мали змогу познайомитись та налагодити майбутню співпрацю.

У добру путь, шановні першокурсники! Бажаємо легко пройти свій тернистий шлях до знань і просвітлення розуму, з гордістю і користю нести покликання в житті, з любов’ю в серці та твердістю характеру йти до нових вершин, і з посмішкою на обличчі згадувати найвеселіші, захоплюючі студентські часи!