Похід групи ДМ-20-1 у музей-студію фотомистецтва на виставку кращих робіт фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив»

23 вересня 2021 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” разом із старшим викладачем кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, куратором групи ДМ-20-1, Мариною Аркадіївною Шавиріною-Школяр завітали у музей-студію фотомистецтва, де відбулась презентація виставки кращих робіт фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив», присвяченого 590-й річниці міста Хмельницького.

Фотоконкурс «Хмельницький крізь об’єктив» проводиться вже сімнадцятий рік поспіль. Участь у ньому беруть як професійні фотографи, так і аматори фотомистецтва.

Цьогоріч свої творчі роботи представили 39 учасників, серед них 13 юних хмельничанин. Загалом на конкурс подано 256 робіт. Члени журі відібрали 55 кращих світлин, які були представлені на виставці.

Здобувачі вищої освіти із захопленням переглянули виставку фотографій, яка презентувала неповторність та красу нашого міста. Усі охочі зможуть також ознайомитись із виставкою до 3 жовтня 2021 року.