Початок роботи студентського наукового гуртка при кафедрі “Технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва”

19 вересня 2023 року відбулося перше зібрання студентів в рамках роботи студентського наукового гуртка при кафедрі “Технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва”.

До основного складу гуртка увійшли студенти освітньої програми  “Професійна освіта. Транспорт” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Основним напрямком роботи гуртка є розробка та створення різноманітних машин та механізмів з використанням деталей та комплектуючих  автомобільної та сільськогосподарської техніки. Керівником гуртка є Бохонько Євген Олександрович, старший викладач кафедри “Технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва”, кандидат педагогічних наук.

В гурткок запрошуються усі бажаючі здобувачі вищої освіти різних освітніх програм Хмельницького національного університету та науково-педагогічні працівники.  Засідання гуртка відбуваються в лабораторії ремонту і тюнінгу автомобілів (навчально – виробничий корпус, 103).