Підсумки проходження педагогічної практики в закладах професійної освіти магістрами групи ПОшм-20-1

Напередодні Нового 2021 року завершилася педагогічна практика в закладах професійної освіти магістрів спеціальності «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)», яка проходила як на базі закладів професійно-технічної освіти м. Хмельницького так і закладів фахової передвищої освіти, зокрема Львівського фахового коледжу індустрії моди КНУТД, Рівненського економіко-технологічного коледжу тощо.

На заключному етапі практики студенти проводили залікові заняття з теоретичної підготовки майбутніх фахівців швейної галузі та виробничого навчання.

Членами комісії із захисту звітів практики були викладачі кафедри Технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва та Дрозіч Ірини Анатоліївни – канд. пед. наук, методист ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг».

Після проходження практики проведено анкетування студентів, конструктивні пропозиції щодо удосконалення змісту та організації педагогічної практики обов’язково будуть враховані.

Дякуємо нашим партнерам ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» та Хмельницькому професійному ліцею №8 та іншим закладам освіти м. Львова та м. Рівне за надану можливість організації педагогічної практики на базі закладів освіти, яка проходила у складних епідеміологічних умовах.