Підсумкова конференція з виробничої практики студентів спеціальності «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) другого (магістерського) рівня вищої освіти

24.06.2021 відбувся захист звітів з виробничої практики у магістрів спеціальності 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості). Виробнича практика проходила на базі підприємств швейної галузі м. Хмельницького, м. Львів, смт. Демидівка (Рівненська обл.), м. Нетішин (Хмельницька обл.).

Всі студенти у повному обсязі виконали завдання програми практики, представили зібраний матеріал та захистили звіти. До складу комісії, яка заслуховувала звіти з виробничої практики, залучена директорка ПП «Анкор-Стиль» (м. Хмельницький) Корчева Наталія Анатоліївна, вона відзначила високий рівень практичної підготовки здобувачів.

Дякуємо партнерам-практикам за організацію та проведення виробничої практики, співпрацю в практичній підготовці здобувачів вищої освіти.