Підготовчі курси до творчого іспиту з рисунку для абітурієнтів Хмельницького національного університету на базі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва

14 травня 2024 року розпочались підготовчі курси до творчого іспиту з рисунку для абітурієнтів Хмельницького національного університету.

Базою курсів є кафедра технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, а саме аудиторія Б-903 — навчальна майстерня з основ зображення. Керівник курсів — старший викладач кафедри Богдан Крулик.

Підготовчі курси покликані для підготовки абітурієнтів до успішної здачі вступного випробування з рисунку. Програма курсів включає наступну тематику: основи композиції, зображально-виражальна мова рисунку, особливості зображення простих гіпсових фігур та натюрморти із гіпсових фігур на нейтральному фоні.

Курси триватимуть до 28 червня 2024 року.